Garážová vrata privátní

Pohony privátních vrat

Už se vám nechce ručně otvírat vaše garážová vrata. Není nic jednodušího než si vybrat z naší široké nabídky pohonů garážových vrat. V nabídce jsou i druhy vhodné pro vaši individuální dodatečnou montáž. Pohony jsou profesionálně zpracované pro jakýkoliv rozměr jak privátních, tak průmyslových vrat.

Pohony pro garážová vrata Optimum Eko

Pohony pro garážová vrata Optimum Eko
Jednoduchý druh pohonu pro sekční a výklopná vrata. Pohon je stabilně zavěšen pod stropem garáže a pomocí řetězového převodu pohání vrata. Pohon je dodáván v kompletu s vodící kolejnicí 2700mm určené pro sekční a výklopná vrata do 7,4m2 povrchu vrat. V kompletu se dodává motor, řídící jednotka, jeden dálkový ovladač, signalizační lampa a kolejnice s rolnami.

Pohony pro garážová vrata OPTIMUM

Pohony pro garážová vrata OPTIMUM
Pohon určený pro všechny druhy výklopných a sekčních garážových vrat. Pohon je zavěšen pod stropem garáže a pomocí ozubeného hřebenu a pastorku se pohybuje společně s vraty. K pohonu je nutno podle rozměru vrat objednat kolejnici s ozubeným hřebenem, který je nedílnou součástí pohonu. V kompletu se dodává motor, řídící jednotka, dva dvoukanálové ovladače a signalizační lampa.

Rychlé odkazy

Ke stažení

Produktové weby

Firemní weby Partnerské weby Kontakty
obchod@pilecky.cz
Zelená linka 800 900 602