Garážová vrata privátní

Garážová vrata sekční

Sekční garážová vrata jsou vyrobena ze svislých a vodorovných (stropních) kolejnic. Plášt vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány. Ve vratech je použit bezpečný systém pružin (možno objednat s pružinami tažnými nebo skrutnými), zabezpečující dokonalé rozložení váhy pláště. Zabezpečení vrat je volitené, západka nebo zámek. Po celém obvodu vrat je použito gumové těsnění zaručující bezpečnost používání. Vrata se dodávají včetně montážního příslušenství. Otvírání vrat je možné ruční nebo s elektrickým pohonem. Široká škála barevného provedení. Široká škála doplňkové výbavy. Plášť vrat lze dodat v těchto druzích povrhů: woodgrain – hrubý imitace dřeva, smoothgrain - hladký nebo sandgrain – strukturovaný povrch.

Garážová vrata sekční UNIPRO Plus A

Garážová vrata sekční UNIPRO Plus A
Sekční vrata v nejlevnějším provedení. Vrata dodávána v základních typizovaných rozměrech, provedení pláště malá lamela a kazeta v barvě RAL 9016 bílá a RAL 8017 hnědá.

Garážová vrata sekční UNIPRO Multi

Garážová vrata sekční UNIPRO Multi
Sekční vrata ve standardním provedení. Vrata dodávána v rozšířené nabídce typizovaných rozměrů. Provedení pláště malá lamela a kazeta v barvě RAL 9016 bílá a RAL 8017 hnědá se skrutnými pružinami v nadpraží. Vrata nyní ve zvýhodněném kompletu v automatické verzi a barvách zlatý dub a ořech.

Garážová vrata sekční UNIPRO standardní rozměr

Garážová vrata sekční UNIPRO standardní rozměr
Sekční vrata v nejlepším provedení. Vrata dodávána v široké nabídce typizovaných rozměrů. Provedení pláště malá lamela, velká lamela a kazeta. Barevné provedení v celé škále RAL, dále barvy zlatý dub, mahagon a ořech. Vrata dodávána s tažnými, nebo skrutnými pružinami v nadpraží či pod stropem garáže.

Garážová vrata sekční UNIPRO speciální rozměr

Garážová vrata sekční UNIPRO speciální rozměr
Sekční vrata v nejlepším provedení. Vrata dodávána ve speciálních rozměrech vyrobených přímo na míru. Provedení pláště malá lamela, velká lamela a kazeta. Barevné provedení v celé škále RAL, dále barvy zlatý dub, mahagon a ořech. Vrata dodávána s tažnými, nebo skrutnými pružinami v nadpraží či pod stropem garáže.

Rychlé odkazy

Ke stažení

Produktové weby

Firemní weby Partnerské weby Kontakty
obchod@pilecky.cz
Zelená linka 800 900 602