Garážová vrata privátní

Garážová vrata rolovací

Rolovací garážová vrata jsou vyrobena z hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Plášť se navíjí do skříňky uvnitř objektu instalované v nadpraží otvoru. Svislé vodící kolejnice jsou hliníkové, práškově lakované. Navíjecí buben je ocelový, kompletně pozinkovaný. Pohon vrat je standartně elektrický s přepínačem směru otáčení (otvírání a zavírání) a klikou nouzového otvírání. Montáž vrat se standardně provádí za otvor zevnitř objektu. Běžné otvírání a zavírání vrat nelze provádět klikou, která je určena k nouzovému otvírání.

Garážová vrata rolovací BR-77E (RAL)

Garážová vrata rolovací BR-77E (RAL)
Rolovací garážová vrata o síle lamely 77mm. Štít vrat je zhotoven z hliníkových lamel zateplených polyuretanovou pěnou o síle 13mm. Štít vrat se navíjí do skříňky instalované v nadpraží uvnitř objektu. Vrata dodávána vždy s pohonem s vnitřním a venkovním přepínačem. Dálkové ovládání možno doobjednat v rámci doplňkové výbavy. Barevné provedení hnědá a bílá barva. Standardní rozměry.

Garážová vrata rolovací BR-77E (Imitace)

Garážová vrata rolovací BR-77E (Imitace)
Rolovací garážová vrata o síle lamely 77mm. Štít vrat je zhotoven z hliníkových lamel zateplených polyuretanovou pěnou o síle 13mm. Štít vrat se navíjí do skříňky instalované v nadpraží uvnitř objektu. Vrata dodávána vždy s pohonem s vnitřním a venkovním přepínačem. Dálkové ovládání možno doobjednat v rámci doplňkové výbavy. Barevné provedení imitace dřeva zlatý a tmavý dub. Standardní rozměry.

Garážová vrata rolovací BR100E (RAL)

Garážová vrata rolovací BR100E (RAL)
Rolovací garážová vrata o síle lamely 100mm. Štít vrat je zhotoven z hliníkových lamel zateplených polyuretanovou pěnou o síle 19mm. Štít vrat se navíjí do skříňky instalované v nadpraží uvnitř objektu. Vrata dodávána vždy s pohonem s vnitřním a venkovním přepínačem. Dálkové ovládání možno doobjednat v rámci doplňkové výbavy. Barevné provedení RAL 8019 tmavěhnědá, RAL 9010 bílá. Standardní rozměry.

Garážová vrata rolovací speciální rozměry

Garážová vrata rolovací speciální rozměry
Rolovací garážová vrata o síle lamely 77 a 100mm. Dodávaná na míru ve speciálních rozměrech.

Garážová vrata rolovací BR-77E doplňková výbava

Doplňková výbava pro vrata BR-77

Garážová vrata rolovací BR100E doplňková výbava

Doplňková výbava pro vrata BR100

Rychlé odkazy

Ke stažení

Produktové weby

Firemní weby Partnerské weby Kontakty
obchod@pilecky.cz
Zelená linka 800 900 602