Garážová vrata privátní

Garážová vrata privátní

Do této kategorie spadají vrata až do šíře 5 metrů a výšky 2, 40 metru. Privátní garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře, zejména do rodinných domů nebo hospodářských budov a garáží. Námi dodávaná garážová vrata jsou vyrobena podle nejnovějších poznatků z daného oboru. Jejich zpracování je provedeno z prověřených materiálů, nejmodernější dostupnou technologii. Díky vysoké variabilitě jsme schopni dodat vrata jakýchkoli rozměrů. Privátní vrata jsou dále dělena do typově různých podskupin: Sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata, dvoukřídlá garážová vrata a jednokřídlé vstupní dveře. Tyto vrata je možné vybavit i automatizací otvírání.

Garážová vrata sekční

Garážová vrata sekční
Sekční garážová vrata jsou vyrobena ze svislých a vodorovných (stropních) kolejnic. Plášt vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány. Ve vratech je použit bezpečný systém pružin (možno objednat s pružinami tažnými nebo skrutnými), zabezpečující dokonalé rozložení váhy pláště. Zabezpečení vrat je volitené, západka nebo zámek. Po celém obvodu vrat je použito gumové těsnění zaručující bezpečnost používání. Vrata se dodávají včetně montážního příslušenství. Otvírání vrat je možné ruční nebo s elektrickým pohonem. Široká škála barevného provedení. Široká škála doplňkové výbavy. Plášť vrat lze dodat v těchto druzích povrhů: woodgrain – hrubý imitace dřeva, smoothgrain - hladký nebo sandgrain – strukturovaný povrch.

Garážová vrata rolovací

Garážová vrata rolovací
Rolovací garážová vrata jsou vyrobena z hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Plášť se navíjí do skříňky uvnitř objektu instalované v nadpraží otvoru. Svislé vodící kolejnice jsou hliníkové, práškově lakované. Navíjecí buben je ocelový, kompletně pozinkovaný. Pohon vrat je standartně elektrický s přepínačem směru otáčení (otvírání a zavírání) a klikou nouzového otvírání. Montáž vrat se standardně provádí za otvor zevnitř objektu. Běžné otvírání a zavírání vrat nelze provádět klikou, která je určena k nouzovému otvírání.

Garážová vrata výklopná

Garážová vrata výklopná
Výklopná garážová vrata jsou vyrobena z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Plášť vrat je z pozinkovaného trapézového plechu T 10 s možnostmi barevné úpravy a zateplení polystyrenem. Vrata jsou standardně vybyvena zámkem a vložkou se třemi klíči, držáky pro montáž vrat a montážní sadou. Vrata jsou určena jak k ručnímu, tak k elektrickému ovládání. Výklopná vrata jsou určena pro montáž jak v otvoru, tak za otvor.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá
Dvoukřídlá garážová vrata jsou vyrobena z uzavřeného pozinkovaného profilu. Štít je z ocelového pozinkovaného trapézového plechu T10. Vrata jsou standardně dodávána se zámkem a vložkou. Vrata se vyrábí vždy na míru podle přání zákazníka.

Garážová vrata jednokřídlá

Garážová vrata jednokřídlá
Jednokřídlá garážová vrata jsou vyrobena z uzavřeného pozinkovaného profilu a štít z ocelového pozinkovaného trapézového plechu T10. Vrata jsou standardně dodávána se zámkem a vložkou. Vrata se vyrábí vždy na míru podle přání zákazníka.

Vstupní dveře ocelové

Vstupní dveře ocelové
Jednokřídlé vstupní dveře v provedení doplňující nabídku výklopných a dvouřídlých vrat. Jejich provedení a barvená úprava koresponduje s těmito garážovými vraty. Ideální sladění výplně bočního vstupu do garáže s garážovými vraty.

Pohony privátních vrat

Pohony privátních vrat
Už se vám nechce ručně otvírat vaše garážová vrata. Není nic jednodušího než si vybrat z naší široké nabídky pohonů garážových vrat. V nabídce jsou i druhy vhodné pro vaši individuální dodatečnou montáž. Pohony jsou profesionálně zpracované pro jakýkoliv rozměr jak privátních, tak průmyslových vrat.

Rychlé odkazy

Ke stažení

Produktové weby

Firemní weby Partnerské weby Kontakty
obchod@pilecky.cz
Zelená linka 800 900 602